Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Sufitowy kwadratowy 20x20 mm "Carter"

Karnisz Sufitowy kwadratowy 20x20 mm "Carter"

Karnisz Sufitowy Carter Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz sufitowy metalowy Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 130,60 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:
Końcówka karnisza Carter (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Carter przedłuża karnisz o 5,30cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowostabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od sufitu wynosi 6 cm
Rura w kolorze Mosiądz antyczny. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.Karnisz Sufitowy kwadratowy 20x20 mm "Carter" - zobacz w sklepie »