Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz kwadratowy podwójny

Karnisze podwójne o profilu kwadratowym to nowość w wystrojach wnętrz naszych domostw. Profil o boku 20 mm to bardzo udany zamiennik klasycznej rury w karniszu. Produkty o tym profilu sprzedawane się w dwóch kolorach: mosiądz antyczny i chrom-mat zwany również satyna. Zawieszki z żabkami w karniszach (czyli odpowiedniki kółek z żabką w produktach z rurami) są wykonane z metalu galwaniziwanego w odpowiednim kolorze tym samym co profil, zakończenia i wsporniki; zawierają silikonową wkładkę aby nie naruszyć profilu podczas użytkowania.
Wsporniki można oddalić od okna o dodatkowe 4 cm stosując dodatkowo przedłużki do wsporników.
Karnisze o długości powyżej 240cm są wysyłane w dwóch częściach wraz z elementem łączeniowym oraz dodatkowym wspornikiem w zestawie. 

Karnisz kwadratowy podwójny Carter...

Karnisz kwadratowy podwójny Carter...

Kwadratowy karnisz Podwójny Carter 20mm x 20mm w kolorze Satyna  Karnisz podwójny 20mm x 20mm w kolorze Satyna o całkowitej... zobacz opis »

cena: 191.2 zł zobacz w sklepie »

Karnisz Kwadratowy Podwójny z...

Karnisz Kwadratowy Podwójny z...

Karnisz Kwadratowy Podwójny z końcówką Zaślepka w kolorze Mosiądz antyczny Karnisz kwadratowy podwójny metalowy Ø 20 w... zobacz opis »

cena: 172.36 zł zobacz w sklepie »

Karnisz Podwójny kwadratowy z...

Karnisz Podwójny kwadratowy z...

Kwadratowy Karnisz podwójny fi 20 mm w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 132,20 cm.  W skład zestawu... zobacz opis »

cena: 194.12 zł zobacz w sklepie »

Karnisz Podwójny kwadratowy Bronx 20...

Karnisz Podwójny kwadratowy Bronx 20...

Karnisz Podwójny Bronx kwadratowy 20x20 w kolorze Satyna Kwadratowy Karnisz podwójny 20x20 w kolorze Satyna o całkowitej... zobacz opis »

cena: 185.96 zł zobacz w sklepie »

Loading...

Oceń ten artykuł:

Loading...