Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Artykuły

 • Karnisze czy szyny sufitowe?

  Karnisze czy szyny sufitowe?

  Pierwszą decyzją którą musimy podjąć gdy zaczynamy myśleć o aranżacji naszego okna jest wybór nośników zasłon. Mamy tu do wyboru szyny syfitowe i klasyczne karnisze. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy więc nasz wybór trzeba poważnie... czytaj dalej »

 • Karnisze metalowe czy aluminiowe?

  Karnisze metalowe czy aluminiowe?

  Karnisze dostępnie obecnie na rynku możemy połączyć na trzy grupy w zależności od rodzaju materiału z jakiego zostały wykonane. Te grupy to karnisze aluminiowe (szynowe), karnisze metalowe rurowe i karnisze drewniane.  Na potrzeby tej notatki... czytaj dalej »

 • Wyciszenie kina domowego - akustyka pomieszczenia

  Wyciszenie kina domowego - akustyka pomieszczenia

  Powinniśmy przede wszystkim pamiętać, iż kino domowe to nie tylko zestaw audiowizualny, ale cały szereg innych elementów. Nierozerwalnym elementem kina domowego jest odpowiedni wystrój, czyli adaptacja akustyczna. Niemałą rolę w kształtowaniu... czytaj dalej »

 • Jakie karnisze do salonu?

  Jakie karnisze do salonu?

    Wbrew pozorom wybór karnisza do salonu nie jest zadaniem prostym. Większość ludzi uważa, że karnisz to karnisz wielka filozofia, rurka wspornik, końcówka oraz oczywiście żabki. Jednak przy wyborze powinniśmy odpowiedzieć sobie na proste... czytaj dalej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 10

1 2 Następna »