Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Izolacja akustyczna

Izolacja akustyczna czyli struktura, mająca na celu zapobieżenie niepożądanemu przenikaniu dźwięków (najczęściej hałasów i tym podobnych zakłóceń) rozchodzących się w pomieszczeniu (w powietrzu) przez fale dźwiękowe.
Przy pomocy izolacji akustycznej  osłania się m.in. wnętrza (np. mieszkalne, szpitalne, biurowe) przed hałasami zewnętrznymi (np. hałasem ulicznym czy głośnym sąsiadem), a także zapobiega się wydostawaniu się hałasu z wnętrz (np. z takich, w których hałasują pracujące maszyny) na zewnątrz.
Przedstawiamy Państwu produkty dzięki którym poprawicie konfort akustyczny pomieszczeń zarówno przed dzwiękami z zewnątrz pomieszczenia jak i dzwiękami wewnętrznymi.

 

Izolator akustyczny AKU-PR 140

Izolator  akustyczny  AKU-PR 140

Dzięki zastosowaniu izolacji jako okładziny ściennej pokrytej płytą KG lub jako dodatkowej izolacji akustycznej pod sufit... zobacz opis »

cena: 13.40 zł/szt. zł

Apaflex S - izolator dzwięku

Apaflex S -  izolator dzwięku

Uniwersalny izolator dzwięku który sprawdza się szczególnie w wyciszamiu maszyn, urządzeń domowych oraz w wygłuszajniu... zobacz opis »

cena: 77.00 zł/szt. zł

Panele dzwiękochłonne PS Professional

Panele dzwiękochłonne PS Professional

Panele akustyczne z serii Professional wykonane są z technicznej pianki akustycznej SF 36 odpornej na działanie wielu... zobacz opis »

cena: od 20.50 zł

ST professional - piramidki akustyczne

ST professional - piramidki akustyczne

Piramidki akustyczne  to klasyk w dziedzinie adaptacji akustycznej wnętrz. Chyba najskuteczniejszy i najbardziej popularny... zobacz opis »

cena: od 20.50 zł

Loading...

Oceń ten artykuł:

Loading...