Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Podwójny "Classico" 25/19 mm, Podwójny, Mosiądz antyczny rura ryflowana

Karnisz Podwójny "Classico" 25/19 mm, Podwójny, Mosiądz antyczny rura ryflowana

Karnisz Podwójny Classico Ø 25/19 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana

 Karnisz podwójny Ø 25 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana. 

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny wchodzą:
Końcówki karnisza Classico wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Classico przedłuża karnisz o 7,60cm.
Zaślepki do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
Wspornik Podwójny w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.5 cm 
Rury w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana 2 (1+1) szt. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć. 
Kółko z żabką lub agrafką kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza. Karnisz Podwójny "Classico" 25/19 mm, Podwójny, Mosiądz antyczny rura ryflowana - zobacz w sklepie »