Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz pojedynczy Sigma Ø 16 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz pojedynczy Sigma Ø 16 w kolorze mosiądz antyczny

Cechy użytkowe
- Dzięki zastosowaniu łączników kontowych istnieje możliwość montażu karniszy w oknach narożnych czy we wnękach wykuszowych. 
- Karnisze montowane są do ścian lub sufitów za pomocą trzech solidnych kołków montażowych na każdy wspornik. Kołki montażowe jak i śruby znajdują się w zamawianym zestawie.
- Gdy zaistnieje ewentualność montowania konstrukcji do innego rodzaju ściany (np. do karton-gipsu lub drewna) sugerujemy zastosować kołki montażowe dedykowane do danego podkładu.
- W przypadku występowania długiego parapetu który chcemy zakryć zasłoną możemy zastosować przedłużki do wsporników. Dzięki temu rozwiązaniu wydłużamy długość wspornika o 5cm. 
Jeśle zaistnieje taka potrzeba możemy również skrucić wspornik karnisza stosując się do instrukcji. - Do zawieszenia firan i zasłon można zastosować klasyczne kółka z żabkami lub agrafkami albo specjalne "ciche" kółka wyłożone od wewnątrz wkładką silikonową powodującą ciche poruszanie się firan i mniejsze tarcie - co pozytywnie wpływa na trwałość profilu.Karnisz pojedynczy Sigma Ø 16 w kolorze mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »