Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Podwójny Bronx Ø20 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Podwójny Bronx Ø20 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Podwójny Bronx Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz podwójny Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 134,00 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny wchodzą:
Końcówki karnisza Bronx (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Bronx przedłuża karnisz o 7,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 11.3 cm
Rury w kolorze Mosiądz antyczny 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz Podwójny Bronx Ø20 w kolorze Mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »