Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Sufitowy Rullo Ø 16 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Sufitowy Rullo Ø 16 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Sufitowy Rullo Ø 16 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz sufitowy metalowy Ø 16 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 120,40 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:
Końcówka karnisza Rullo (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Rullo przedłuża karnisz o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Wspornik Sufitowy (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowostabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 10.1 cm
Rura w kolorze Mosiądz antyczny. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (24 (12+12) szt.) w kolorze Mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza.Karnisz Sufitowy Rullo Ø 16 w kolorze Mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »