Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisze pojedynczy "Kulka Bologna" Ø16 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisze pojedynczy "Kulka Bologna" Ø16 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz pojedynczy Ø 16 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 121,80 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki do karniszy Kulka Bologna (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Kulka Bologna przedłuża karnisz pojedynczy o 0,90cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.9 cm
Rura w kolorze Mosiądz antyczny. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (12 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny, idealnie dopasowane do twojego karnisza.Karnisze pojedynczy "Kulka Bologna" Ø16 w kolorze mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »