Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Tani karnisz pojedynczy "Colosseo" fi19 w kolorze mosiądz z żabkami

Tani karnisz pojedynczy "Colosseo" fi19 w kolorze mosiądz z żabkami

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki do karniszy Colosseo (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz pojedynczy o 4,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.6 cm
Rury w kolorze Mosiądz antyczny 1 szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 12 szt. w kolorze Mosiądz antyczny, idealnie dopasowaneTani karnisz pojedynczy "Colosseo" fi19 w kolorze mosiądz z żabkami - zobacz w sklepie »