Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz apartamentowy Estelle Cristal black w kolorze Czarne aluminium

Karnisz apartamentowy Estelle Cristal black w kolorze Czarne aluminium

Karnisz apartamentowy pojedynczy w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem o całkowitej długości 133,80 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz pojedynczy wchodzą:

  • Końcówki karnisza Estelle Cristal black (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Estelle Cristal black przedłuża karnisz o 6,90 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem. Wsporniki posiadają system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od wynosi 14.21 cm
  • Profil 14x34 mm w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem.
  • Ślizg z agrafką (12 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – 2 profile do połączenia metalowym łącznikiem skręcanym za pomocą wkrętów dociskowych (połączone profile do czoła umożliwiają przesuw tkaniny) łącznik nie jest widocznyKarnisz apartamentowy Estelle Cristal black w kolorze Czarne aluminium - zobacz w sklepie »