Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz apartamentowy Zaślepka aluminium szczotkowane w kolorze profil - czarny, wspornik - aluminium

Karnisz apartamentowy Zaślepka aluminium szczotkowane  w kolorze profil - czarny,   wspornik - aluminium

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Zaślepka aluminium szczotkowane (4 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Zaślepka aluminium szczotkowane przedłuża karnisz o 0,35 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze profil - czarny,   wspornik - aluminium. Wsporniki posiadają system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od ściany wynosi13.30 cm
  • Profil 14x34 mm w kolorze profil - czarny,   wspornik - aluminium.
  • Ślizg z żabką aluminiową (24 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z 2 profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.

Pełne wymiary wybranego karnisza podwójnego:
Całkowita długość karnisza: 120,70 cm
Całkowita długość profili: 120 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 0,35 cm
Długość wspornika: 18,30 cm
Odległość końca profilu od ściany13.30 cmKarnisz apartamentowy Zaślepka aluminium szczotkowane w kolorze profil - czarny, wspornik - aluminium - zobacz w sklepie »