Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Pojedynczy sufitowy apartamentowy KARNISZ AVA biały

Pojedynczy sufitowy apartamentowy KARNISZ AVA biały
  • Lekka i trwała konstrukcja oparta na profilach aluminiowych.
  • Karnisze są dostępne w dwóch wersjach sufitowe pojedyncze lub podwójne 
  • Możliwość przesuwania ślizgu pod wspornikiem sufitowym dzięki czemu możemy przesuwać ślizgi po całej długości profilu karnisza. Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z dwóch lub więcej profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.
  • Dzięki wykorzystaniu aluminiowych profili wewnątrz których poruszają się plastikowe ślizgi nie słychaćpodczas przesuwania zasłon charakterystycznego dla zwykłych kółek dźwięku "obcierania" powierzchni metalowych. Rozwiązanie to daje nam pewność iż profile w żaden sposób nie mają prawa się uszkodzić czy obetrzeć.
  • Możliwość tworzenia karniszy narożnych (o kącie 90 stopni) pojedyńczych i podwójnych dzięki zastosowaniu specjalnych łuków narożnych.
  • Profil karnisza o kształcie prostokątnym o wymiarach 14x34 mm oraz wszystkie elementy karnisza pokryte są ochronną powłoką anodową, co gwarantuje trwałość koloru oraz odporność na korozję przez długie lata.

cena: 173.57zł

Pojedynczy sufitowy apartamentowy KARNISZ AVA biały - zobacz w sklepie »
Karnisz apartamentowy - Carbo

Karnisz apartamentowy - Carbo

cena: 155.34 zł

Karnisz apartamentowy Celeste

Karnisz apartamentowy Celeste

cena: 233.58 zł