Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz apartamentowy Estelle Cristal w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem

Karnisz apartamentowy Estelle Cristal w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem

Karnisz apartamentowy Estelle Cristal w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem


Karnisz apartamentowy pojedynczy w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem o całkowitej długości 133,80 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz pojedynczy wchodzą:
Końcówki apartamentowego karnisza Estelle Cristal (2 szt.) wykończona krystałkiem swarovskiego wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Estelle Cristal przedłuża karnisz o 6,90 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik apartamentowy Pojedynczy (2 szt.) w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem. Wsporniki apartamentowe posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od ściany wynosi 15.21 cm
Profil 14x34 mm w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem.
Ślizg z agrafką (12 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – 2 profile do połączenia metalowym łącznikiem skręcanym za pomocą wkrętów dociskowych (połączone profile do czoła umożliwiają przesuw tkaniny) łącznik nie jest widoczny

Pełne wymiary wybranego karnisza apartamentowego:
Całkowita długość karnisza: 133,80 cm
Całkowita długość profili: 120 cm
Końcówka przedłuża karnisz o: 6,90 cm
Długość wspornika: 16,20 cm
Odległość rury bliżej ściany od ściany: 15.21 cmKarnisz apartamentowy Estelle Cristal w kolorze Aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem - zobacz w sklepie »