Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Podwójny aluminium Daphne w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Podwójny  aluminium Daphne w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Podwójny Daphne 19 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz podwójny 19 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 132,00 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki karnisza Daphne (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Daphne przedłuża karnisz o 6,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.20 cm
Profile w kolorze Mosiądz antyczny 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Ślizg z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz Podwójny aluminium Daphne w kolorze Mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »
Karnisz aluminiowy Passion

Karnisz aluminiowy Passion

cena: 145.44 zł