Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz sufitowy podwójny Fedora 19 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz sufitowy podwójny Fedora 19 w kolorze mosiądz antyczny

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Fedora (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Fedora przedłuża karnisz o 3,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Wspornik sufitowy podwójny (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 4.80 cm
  • Profile w kolorze mosiądz antyczny 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Ślizg z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza.


Karnisz sufitowy podwójny Fedora 19 w kolorze mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »
Karnisz aluminiowy Passion

Karnisz aluminiowy Passion

cena: 145.44 zł