Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz aluminiowy sufitowy "Colosseo" w kolorze Satyna

Karnisz aluminiowy sufitowy "Colosseo"  w kolorze Satyna

Karnisz Sufitowy Colosseo 19 w kolorze Satyna
Karnisz sufitowy metalowy 19 w kolorze Satyna o całkowitej długości 128,20 cm. 
W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą: 
Końcówka karnisza Colosseo (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz o 4,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 5.80 cm
Profile w kolorze Satyna 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Ślizg z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Satyna dopasowane idealnie do Twojego karnisza.Karnisz aluminiowy sufitowy "Colosseo" w kolorze Satyna - zobacz w sklepie »
Karnisz aluminiowy Passion

Karnisz aluminiowy Passion

cena: 145.44 zł