Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz podwójny Colosseo Ø 25/19 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz podwójny Colosseo Ø 25/19 w kolorze mosiądz antyczny

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Colosseo (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz o 5,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.90 cm
  • Rury w kolorze mosiądz antyczny 4 (2+2) szt. (po 150 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 60 szt. (30 pierwsza rura +30 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

cena: 268.66zł

Karnisz podwójny Colosseo Ø 25/19 w kolorze mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »
Karnisz Sufitowy podwójny 3m

Karnisz Sufitowy podwójny 3m

cena: 343.73 zł

Karnisz sufitowy podwójny  3m

Karnisz sufitowy podwójny 3m

cena: 343.73 zł

Karnisz pojedynczy  stal

Karnisz pojedynczy stal

cena: 213.1 zł