Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz 3m pojedynczy Cristal kula Ø 25 w kolorze stal nierdzewna

Karnisz 3m pojedynczy Cristal kula Ø 25 w kolorze stal nierdzewna

 skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki do karniszy Cristal kula (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Cristal kula przedłuża karnisz pojedynczy o 7,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy (3 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.90 cm
  • Rury w kolorze stal nierdzewna 2 szt. (po 150 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (1 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 30 szt. w kolorze stal nierdzewna, idealnie dopasowane do twojego karnisza.


Karnisz 3m pojedynczy Cristal kula Ø 25 w kolorze stal nierdzewna - zobacz w sklepie »
Karnisz Sufitowy podwójny 3m

Karnisz Sufitowy podwójny 3m

cena: 343.73 zł

Karnisz sufitowy podwójny  3m

Karnisz sufitowy podwójny 3m

cena: 343.73 zł

Karnisz pojedynczy  stal

Karnisz pojedynczy stal

cena: 213.1 zł