Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Pojedynczy Colosseo Ø 25 w kolorze Stal nierdzewna

Karnisz Pojedynczy Colosseo Ø 25 w kolorze Stal nierdzewna

Karnisz Pojedynczy Colosseo Ø 25 w kolorze Stal nierdzewna

Karnisz pojedynczy Ø 25 w kolorze Stal nierdzewna o całkowitej długości 131,00 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki do karniszy Colosseo (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz pojedynczy o 5,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.2 cm
Rury w kolorze Stal nierdzewna x1. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 12 szt. w kolorze Stal nierdzewna, idealnie dopasowane do twojego karnisza.Karnisz Pojedynczy Colosseo Ø 25 w kolorze Stal nierdzewna - zobacz w sklepie »