Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Podwójny Vesta Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana, 3 pozycja w lublinie

Karnisz Podwójny Vesta Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana, 3 pozycja w lublinie

Karnisz Podwójny Vesta Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana

Karnisz podwójny Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana o całkowitej długości 120,40 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny wchodzą:
Końcówki karnisza Vesta (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Vesta przedłuża karnisz o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.7 cm
Rury w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana x2 (1+1). Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (24 (12+12) szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz Podwójny Vesta Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana, 3 pozycja w lublinie - zobacz w sklepie »