Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Sufitowy pojedynczy Colosseo Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna

Karnisz Sufitowy pojedynczy Colosseo Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna

Końcówki karnisza Colosseo (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz o 4,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Zaślepka (0 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy pojedynczy (2 szt.) w kolorze Stal nierdzewna. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od sufitu wynosi 12.8 cm
Rura w kolorze Stal nierdzewna. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (12 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz Sufitowy pojedynczy Colosseo Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna - zobacz w sklepie »