Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Pojedynczy "Kwadro" Ø16 w kolorze Chrom - połysk

Karnisz Pojedynczy "Kwadro" Ø16 w kolorze Chrom - połysk

Karnisz pojedynczy Ø 16 w kolorze Chrom o całkowitej długości 132,80 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki do karniszy Kwadro (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Kwadro przedłuża karnisz pojedynczy o 6,40cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 14.8 cm
Rura w kolorze Chrom. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (12 szt.) w kolorze Chrom, idealnie dopasowane do twojego karnisza.Karnisz Pojedynczy "Kwadro" Ø16 w kolorze Chrom - połysk - zobacz w sklepie »