Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Pojedynczy Vesta Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna ze wspornikiem z cyrkoniami

Karnisz Pojedynczy Vesta Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna ze wspornikiem z cyrkoniami

Karnisz pojedynczy Klio Ø 19 z końcówka Cristal w kolorze Stal nierdzewna o całkowitej długości 120,40 cm. 

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki do karniszy Vesta (2 szt.) wykonane z metalu wykończony kryształkami swarovskiego pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Vesta przedłuża karnisz pojedynczy o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). 
Wspornik Pojedynczy ozdobny Klio (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Stylowy wspornik wykonany z metalu wykończony kryształami swarovskiego. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 7 cm 
Rura w kolorze Stal nierdzewna. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (12 szt.) w kolorze Stal nierdzewna, idealnie dopasowane do twojego karnisza.Karnisz Pojedynczy Vesta Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna ze wspornikiem z cyrkoniami - zobacz w sklepie »