Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Podwójny "Carbonera" z cyrkoniami Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Podwójny "Carbonera" z cyrkoniami Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Podwójny Carbonera Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz podwójny Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 130,20 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny wchodzą:
Końcówki karnisza Carbonera (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia wykończone cyrkoniami. Końcówka Carbonera przedłuża karnisz o 5,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). 
Zaślepka Rullo (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna. 
Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.7 cm
Rury karnisza w kolorze Mosiądz antyczny. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć. 
Kółko z żabką (24 (12+12) szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz Podwójny "Carbonera" z cyrkoniami Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »