Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz do sufitu pojedynczy Vesta Ø19 w kolorze Mosiądz

Karnisz do sufitu pojedynczy Vesta Ø19 w kolorze Mosiądz

Końcówki karnisza Vesta (2 szt.)wykonczone kryształkami wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Vesta przedłuża karnisz o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). 
Wspornik Sufitowy pojedynczy (2 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od sufitu wynosi 12.8 cm 
Rura w kolorze Mosiądz antyczny. Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką (12 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz do sufitu pojedynczy Vesta Ø19 w kolorze Mosiądz - zobacz w sklepie »