Karnisze i akcesoria

Piękne okno to nie tylko
dobrze dobrane materiały
ale i stylowy karnisz.


Karnisz Podwójny ścienny apartamentowy Passion czarno-biały

 Karnisz Podwójny ścienny apartamentowy Passion czarno-biały

Karnisze apartamentowe  - Square Line to nowoczesna oferta do pomieszczeń gdzie karnisz ma pełnić funkcję użytkową i ozdobną.  Proponyjemy tą serię zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych. Dzięki zastosowaniu praktycznie niezauważalnych łączników możemy stworzyć konstrukcję długości kilku a nawet kilkunastu metrów z możliwością przesuwnia firan i zasłon po całej długości profili. Do narożnych okien proponujemy profile wygięte w łuk dzięki którym możemy przesuwać firany i zasłony w karniszach o kącie 90 stopni.
Produkt proponujemy w trzech kolorach: aluminium szczotkowane, biały połysk i czarny. Bogaty i ciekawy zestaw końcówek karnisza daje nam możliwość doprania ciekawego zakończenia na pierwszy jak i drugi profil. Nasz sklep pozwala na pełną konfigurację karnisza, daje możliwość dobrania odpowiedniej długości szyn, rodzaju i koloru końcówki wspornika oraz ślizgu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaprojektować konstrukcję dokładnie dopasowaną do naszych gustów i potrzeb.  

Końcówka Passion

Końcówka karnisza apartementowego "Passion " to końcówka nakładana na profil dzięki czemu możemy przesuwać ślizgi równieżna całej długości końcówki , zakończenie przedłuża profil jedynie o 2mm a całkowita długość końcówki to 7,4 cm. Kolor końcówek jest dopasowany do koloru profilu ale istanieje również możliwość kombinacji kolorystycznych. Karnisz Podwójny ścienny apartamentowy Passion czarno-biały - zobacz w sklepie »